01

KOMPLE TADİLAT

Yenilenme rehberiniz

Projenizi gerçek ölçülerinde, gerçek ürünlerle birebir görselleştiriyoruz. Böylece en doğru çözümleri belirlemiş, bir bütün olarak projenizi tümüyle analiz etmiş oluyorsunuz. Dekoroba olarak projenizi birebir uygulama garantisi veriyoruz. Siz de bu şekilde kötü sürprizlerden uzak durmuş oluyorsunuz.

Devamı
02

MUTFAK TADİLATI

Değerli yaşam alanı

Tasarım oluştururken mekanın şartlarının yanı sıra müşterinin zevkleri ön plandadır. Endüstriyel, Modern, Minimal, Retro, Country, Rustik gibi tasarım trendleri mevcuttur.
Renk ve ton seçimlerinde en önemli etkenler mutfak ürünlerinin tasarımının yanında, mekanın ölçüleri ve aldığı ışık miktarıdır.Açık tonlar ve doğru konumlarda yansımalı yüzeyler uygulayarak küçük mekanlar  daha ferah hale getirilebilir.

Devamı
03

BANYO TADİLATI

Size iyi Gelecek

Seramik tasarımları; taban seramiği, fon (duvar seramiği), bordür ve dekor diye tabir edilen ürünlerin gruplanmasıyla oluşur. Temizlenmesi kolay ve kaymaz yüzey seramikler kullanılmalıdır.
Banyo mobilyaları fabrikasyon ürünler olabileceği gibi size özel, butik banyo mobilyaları da üretebiliriz.
Kabin ve tekneler farklı ebatlarda oturmalı, kendinden çekmeceli, simetrik, asimetrik, kare, dikdörtgen, oval gibi farklı seçeneklerde üretilmektedir.

Devamı